عیار واقعی ویلموتس تعیین می شود، نباید تصور کنیم از پیش برنده ایم

به گزارش وبلاگ موتناوه، سید محمد علوی در گفتگو با خبرنگاران گفت: عراق به لحاظ داشتن مهره های خوب و کارآمد یکی از بهترین تیم های آسیا است که اگر درگیر مسائل داخلی نبودند از مدعیان خیلی جدی راهیابی به جام جهانی محسوب می شدند. ضمن این که همین الان و با همین شرایط هم باید آنها را مدعی دانست.

عیار واقعی ویلموتس تعیین می شود، نباید تصور کنیم از پیش برنده ایم

هافبک پیشین تیم ملی ایران بیان داشت: تصور این که بازی ساده ای مقابل عراق داریم و خودمان را از پیش برنده بدانیم، عین ساده انگاری است. البته که همه ما ایرانی ها دوست داریم در این بازی برنده شویم تا شرایط مان در جدول بهتر شود، اما قطعا کار ساده ای برای پیروزی بر عراق پیش رو نداریم.

وی با اشاره به نام برخی از بازیکنان تیم ملی عراق گفت: در این تیم بازیکنان خیلی خوبی حضور دارند که به عنوان نمونه می توان به صفا هادی، بشار رسن، طارق همام، مهند علی و... اشاره کرد. وجود این همه بازیکن خوب در یک تیم می تواند از آن رقیبی جدی و حریفی خطرناک برای ما بسازد.

علوی شرح داد: البته تیم ما نیز بازیکنان خوب و یک مربی بسیار کاربلد و یا به عبارتی ابزار پیروزی بر عراق و حتی بزرگی کردن در آسیا را دارد. تیم ما سالهاست که تیم اول آسیا است و برای پیروزی بر عراق و صعود از گروه خودمان فقط کافی است خودمان باشیم و از اصل خودمان فاصله نگیریم.

ملی پوش پیشین کشورمان خاطرنشان ساخت: متاسفانه شکست مقابل بحرین کار ما را سخت کرد و برای همین باید از این به بعد ضریب اشتباهات پایین آمده و حداکثر امتیازات کسب شود. برای همین محکوم به پیروزی بر عراق هستیم.

وی در خصوص عملکرد ویلموتس گفت: الان برای قضاوت زود است. شاید بازی با عراق مهمترین محک او باشد و این بازی است که می تواند تاحدود زیادی عیار سرمربی تیم ملی را معین کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عیار واقعی ویلموتس تعیین می شود، نباید تصور کنیم از پیش برنده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیار واقعی ویلموتس تعیین می شود، نباید تصور کنیم از پیش برنده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید